verslo-portretai-asmeniniai

Verslo portretai įmonėms

Mūsų teikiama verslo portretai įmonėms paslauga padeda Jūsų vadovams ir darbuotojams tapti pastebimais klientų ir partnerių tarpe, didina pasitikėjimą ir puoselėja įmonės įvaizdį. Ši paslauga apima verslo portretus (headshot’us) bei įvaizdines nuotraukas, kurios atspindi Jūsų verslo dvasią.

Verslo portretai (headshot’ai) yra reprezentatyvios nuotraukos, kurios tinkamos CV, Linkedin profilio, įmonės tinklalapio ir straipsnių apipavidalinimui. Šios nuotraukos atskleidžia Jūsų asmenybę darbo kontekste ir padeda kurti Jūsų atpažįstamą įvaizdį. Įvaizdinės nuotraukos verslui sukurtos darbo aplinkoje arba naudojant įmonės atributiką studijoje padeda perteikti Jūsų įmonės viziją, vertybes ir autentiškumą. Šios nuotraukos taip pat padeda Jūsų klientams ir partneriams geriau suprasti Jūsų įmonės vidaus veiklą ir formuojamą įvaizdį. Mes siekiame padėti Jums išskirti Jūsų įmonę versle ir sustiprinti prekės ženklo įsimenamumą, solidumą ir profesionalumą.

Korporatyviniai – dalykiniai (vadovų, darbuotojų, personalo) portretai fotografuojami fotostudijoje arba Jūsų pageidaujamoje aplinkoje.

Verslo portretų įmonėms nuotraukų galerija

Dažniausiai užduodami klausimai

Priežastys kodėl reikia rinktis Portrait Studio

Žinomumas rinkoje bei išskirtinės kokybės paslaugos
Patirtis dirbant su žinomais žmonėmis bei didelėmis įmonėmis
Specialistai su daugiau nei 10 metų patirtimi
Bene vienintelė specializuota verslo portretų fotostudija Vilniuje